میلگرد ۸ ساده آهن آلات

توضیحات آگهی

میلگرد ۸ ساده

به میلگردهایی که آج نداشته باشند، میلگرد ساده گفته می شود. از این رو میلگرد ۸ ساده (S۲۴۰) میلگردی صاف، بدون آج و توپر است. برای تولید میلگرد ۸ ساده و سایر میلگردهای ساده می توان از فولاد نیمه آرام استفاده کرد.
تولید میلگرد ۸ ساده
برای تولید میلگرد ۸ ساده و سایر میلگردهای ساده، ابتدا شمش ها را در ردیف های مشخص قرار داده و وارد کوره ای با حرارت بالا می کنند. دمای داخل این کوره ها حدود ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد است. این شمش ها با دمای بالا و به کمک جریان های گردابی برای نورد آماده می شوند. شمش ها پس از رسیدن به دمای مورد نظر، روی رول ها قرار گرفته و به طرف مرحله رافینگ هدایت می شوند. مرحله رافینگ در تولید میلگرد ۸ ساده در سه گام از قطر شمش ها کاسته و به طول آن می افزاید. پس از آن میلگردها را در طول های مورد نظر برش می زنند.
ویژگی های میلگرد ساده
میلگردهای ساده با استاندارد A1 تولید می شوند. قابلیت جوش پذیری این میلگردها بالا است. میلگرد ۸ ساده ، دارای قطر اسمی ۸ میلی متر و سطح مقطع اسمی ۵۰/۳ میلی متر مربع می باشد. وزن میلگرد ۸ ساده در واحد طول آن ۰/۳۹۵ کیلوگرم بر متر مربع با رواداری ۷± درصد می باشد. میزان کربن مصرفی در ساخت میلگرد ۸ ساده و سایر میلگردهای ساده، کمتر از میلگرد آجدار است. به همین دلیل استحکام آن کمتر از میلگرد آجدار می باشد.
مشخصات مکانیکی میلگرد ساده
علامت مشخصه میلگرد ساده، اس ۲۴۰ است. حداقل استحکام تسلیم بالایی این میلگردها باید برابر با ۲۴۰ نیوتن بر میلی متر مربع باشد. حداقل استحکام کششی نیز باید برابر با ۳۶۰ نیوتن بر میلی متر مربع باشد. مقاومت کششی عبارت است از بیشترین نیروی کششی که میلگرد می تواند قبل از شکستن تحمل کند.
کاربرد میلگرد ۸ ساده
نقش میلگرد 8 ساده در بتن، جبران مقاومت کششی پایین بتن است. اتصال میلگردهای ساده با بتن کمتر از میلگردهای آجدار است. مطابق با مبحث نهم مقررات ملی ساختمان، میلگردهای با رویه صاف یا میلگرد ۸ ساده فقط می تواند به عنوان میلگرد دورپیچ در اعضای سازه بتن آرمه یا در ساختمان های بتن آرمه به کار رود. استفاده از آنها به عنوان میلگرد سازه ای غیر از مورد فوق، در تمامی انواع ساختمان ها ممنوع است.
عمده کاربرد میلگرد ۸ ساده در صنعت بوده و از آن برای ساخت میخ، پیچ و مهره، اتصالات و ماشین آلات استفاده می شود. این میلگرد در ساخت مفتول نیز کاربرد دارد. از دیگر کاربردهای این میلگرد می توان به رابیتس کاری اشاره نمود. از میلگرد رابیتس کاری برای انتقال بار سقف به تیرآهن استفاده می شود.
قیمت میلگرد 8 ساده
قیمت میلگرد ۸ ساده وابسته به عوامل متعددی است. یکی از این عوامل قیمت مواد خام اولیه مورد نیاز برای ساخت آن می باشد. همچنین نوسانات قیمت ارز نیز بر قیمت میلگرد ۸ ساده موثر است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد سایز 8 ساده می توان به قیمت جهانی فولاد، قیمت مواد اولیه مصرفی در ساخت و نیز متناسب نبودن میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد.
برای خرید انواع میلگرد، تیرآهن، پروفیل، نبشی و ناودانی در مجموعه آهن فروش همواره به گونه‌ ای در نظر گرفته شده تا افراد با سطوح نیاز مختلف بتوانند با قیمتی منصفانه محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای ارتباط با متخصصین مجموعه آهن فروش از راه های زیر می توانید در ارتباط باشید.
https://ahanfurush.ir/
بازار آهن غرب (شاداباد)مجتمع تجاری بهاران بلوک ۱۵ پلاک ۲۶
09121456533
02166318527!!توجه : مدت زمان اعتبار این اگهی به اتمام رسیده است تاریخ انقضا : 1401/06/09
تماس با : 09121502095 - 09331777463
بازدید : 2,524 نفر

  پیشنهاد ویــژه !

  برای نمایش خدمات در صفحات اول گوگل

  ثبت توربو گوگل ماهیانه : 390,000 ریال

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نقد و بررسی‌ها

   هیچ دیدگاهی برای این خدمات نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میلگرد ۸ ساده”

  برای ثبت نظر وارد شوید