کمی صبور باشید
سپاهان شهر
مارا در اینستاگرام دنبال کنید
دیجیتال مارکتینگ اصفهان

By: blogger / 1400/09/01/ بازدید : 15

دیجیتال مارکتینگ اصفهان

امروزه تبلیغات درفضاهای مجازی شیوه ای نوین و کارآمد و نوین و پربازده است که تحت عنوان دیجیتال مارکتینگ شناخته می شود.در این مسیر نوین که در ابتدا با طراحی سایت ممکن می شود  باید در بسترهای نوظهور از جمله اینستاگرام و ... که فراهم شده در فضای مجازی اقدام به بازاریابی کنیم تا افراد وسازمان های  بیشتری با کسب و کار و تجارت ما آشنا شوند واز این راه میزان سود و شناخته شدن خود  را افزایش بدهیم. اما راه های تبلیغات در فضای مجازی چیست؟ کدام راه بازدهی بیشتری برای ما دارد ؟و باید با روش های درست روی آن سرمایه‌گذاری کنیم؟

مزایا و فواید تبلیغات در فضای مجازی

برای چه باید روش های سنتی را کنار گذاشته و به روش های نوین و جدید روی بیاوریم؟ از کجا مطمئن باشیم روش های جدید بازدهی بیشتری نسبت به روش های سنتی دارند؟ نخستین دلیل برای تشویق به استفاده از این روش ها، از بین رفتن محدودیت های جغرافیایی است. در راه های سنتی تنها می‌توان بخشی خاص از یک منطقه را تحت پوشش قرار داد و در آن تبلیغ کرد، در حالی که در فضای مجازی هیچ گونه محدودیتی از نظر مکانی و زمانی  وجود نداشته و ندارد.

مزیت دیگر این روش از تبلیغات، افزایش تمرکز کاربران است. به عبارت دیگر، تبلیغ در میانه فیلم سبب می‌شود کاربران خسته شده و از پای تلویزیون بلند شوند. همچنین با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سطح اتوبان ها، راننده نمی‌تواند چشمش را از روی جاده و مسیری که در آن در حال عبور است برداشته و به بیلیبورد نگاه کند ولی روزانه میلیون ها آدم در هر رده ی سنی و با هر جنسیتی در فضای مجازی وقت خود را میگذرانند.

اما کاربران حین گشت و گذار در اینترنت کاملا حواس جمع بوده و بر روی این روش از تبلیغات متمرکز می‌شود. از آنجایی که همانند تبلیغ در تلویزیون اجباری برای دیدن وجود ندارد و در کنار مطالعه سایر مطالب مفید و دلخواه این تبلیغات نیز مشاهده می‌شوند، کاربر بیشتر جذب آن‌ها می‌شود. درست به همین دلیل تبلیغات در فضای مجازی را پربازده و مفید می دانند.

Comments

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید