استخدام ادمین اینستاگرام...

معرفی
استخدام ادمین اینستاگرام
blogger

blogger

...
صفحه من

استخدام ادمین اینستاگرام

در حال حاضر شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام که یکی از بزرگترین، پرطرفدارترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر می باشد و بسیاری از کسب و کارها هم اکنون که شما در حال مشاهده این صفحه هستید، در حال کسب درآمد از آن هستند. پس نباید جا ماند.

ایده های فراوانی که برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد و همچنین فضای مناسبی که جهت توسعه کسب و کارتان در اختیارتان قرار گرفته است، این موضوع را ضروری می کند که هرچه سریع تر به فکر مدیریت اکانت اینستاگرام خود به صورت حرفه ای و به روز باشید.

بهترین روش برای مدیریت پیج اینستاگرام خود با بهترین کیفیت، استخدام ادمین اینستاگرام غیر حضوری می باشد.

نحوه مدیریت پیج اینستاگرام

زمانیکه از مدیریت اینستاگرام صحبت می کنیم در واقع از بررسی کسب و کار، سلیقه گرافیکی مشتریان کسب و کار، طراحی یک قالب اختصاصی برای پست، گردآوری محتوای متنی و تصویری و سپس ادغام انواع محتوا با قالب پست جهت ایجاد یک طرح گرافیکی زیبا و حرفه ای و انتشار روزانه و منظم پست یا استوری ها یا هر دو در پیج صحبت می کنیم. 

هر کدام از بخش هایی که ذکر شد، یعنی بررسی سلیقه مشتریان، تولید محتوای متنی، تولید محتوای گرافیکی و انتشار محتوا، چند بخش کاملا مستقل از هم بوده که همه آنها در خدمات مدیریت پیج اینستاگرام IPA به صورت یکجا در کنار هم ارائه می گردند و تمامی این فعالیت های لازم را ادمین پیج اینستاگرام شما کهIPA برای اکانت شما تخصیص داده است، انجام خواهد داد.

تنها کافی است که شما نظاره گر پیج خود باشید  و تمامی کارها را به ادمین اینستاگرام خود بسپارید که یک یا چند ادمین پیج شما را به صورت دورکاری مدیریت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به دایرکت پیج Sepcity.ir پیام بدهید یا با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

دیگر پست ها

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید