دیجیتال مارکتینگ متخصص زیبایی رایگان

دیجیتال مارکتینگ متخصص زیبایی

تخصص تو حوزه ی زیبایی یکی از خاص ترین و پرطرفدارترین تخصص های دنیاست اما نکته ی قابل توجه اینه که خیلی از تکنیک های بازاریابی سنتی دیگه تو این زمینه کاربردی نداره چرا که این روزا مردم دوست دارن قبل از مراجعه به پزشک مورد نظر راجع به مشکلاتشان بیشتر آگاه بشن و برای برقراری ارتباط با پزشکان به ابزارهایی مانند سایت و اینستاگرام وابسته شدند.

مردم قرن جدید زمانی که سوالی دارند به تلفن همراه یا رایانه خود نگاه می کنند حتی زمانی که دنبال یک ویتامین ساده هستند در گوگل سرچ می کنند تا ببینند کدام برند بهتر است یا از کجا با قیمت مناسب تری می توانند آن را تهیه کنند.

خیلی ها هم جهت آگاهی بیشتر یا شناخت در اینترنت جست و جو می کنند به طور مثال دنبال مناسب ترین تونر برای پوستشان یا بهترین دکتر پوست در شهرشان می گردند.

مشتریان دوست دارند نظرات و تجربیات سایر مشتریان را ببینند و بخوانند و البته کافیست یک مخاطب آنلاین تخصص شما را ببیند و به شما اعتماد کند آن وقت است که به مشتری واقعی و وفادار تبدیل شده و حتی مشتریان دیگری هم برایتان می آورد!

برای آنکه در حوزه ی کاری خود موفق شویم باید بتوانیم به بهترین شکل با دیجیتال مارکتینگ ارتباط برقرار کنیم. اینجا چند تا تکنیک برایتان میگذارم که دیجیتال مارکتینگ خوبی را در حوزه ی زیبایی داشته باشین:

1- برای کلینیک خود وب سایت تهیه کنید تا تخصص خودتان را نشان دهید و حتی بتوانید رزرو را هم بپذیرین.

2- بهینه سازی موتور جست و جو را جدی بگیرین. مطالعات نشان داده که 93 درصد از کاربران اینترنت در موتورهای جست و جو به دنبال نیازها و سوالات خود می گردند و 73 درصد از این کاربران تنها از صفحه ی اول نتایج موتور جست و جو استفاده می کنند و از آن عبور نمی کنند. با بهینه سازی موتور جست و جو به راحتی می توانید در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرید و بیماران بیشتری را جذب کنید.

3- مردم از حرف خسته اند و بیشتر به دنبال نتیجه هستند. آنها مشتاق اند نتیجه ی کار شما را ببینند. پس حتما عکس به خصوص عکس های قبل و بعد استفاده از درمان، روش پیشنهادی و محصول خود را در سایت و شبکه های اجتماعی آپلود کنید و از آنها استفاده کنید.

4- از اینستاگرام برای ایجاد مسابقات و دادن هدایا استفاده کنید این امر باعث افزایش آگاهی و وفاداری نسبت به شما خواهد شد.

همچنین استفاده از هشتگ های پر طرفدار را فراموش نکنید. استفاده از این هشتگ ها آن هم به صورت اصولی کمک خوبی به دیده شدن پیج شما می کند.

5- جذاب و ساده محتوا تولید کنید. در قسمت تولید محتوای پزشکی به زبان ساده چند ایده و راهکار برای شما متخصصین قرار دادم.

درست است که تولید محتوا، تبلیغات و بازاریابی آنلاین می تواند وقت گیر باشد و به کمک نیاز دارد اما اگر درست انجام شود آن چنان سودی برای کار و کسب شما دارد که همواره مشتاق برای استفاده از آن خواهید بود. اگر بتوانید رتبه ی سایت خود را بالا ببرید یا در یک سایت معتبر و قوی برای خودتان تبلیغ کنید بیماران وفادار و بیشتری را جذب خواهید کرد.

تیم سپ سیتی نیز با افتخار پذیرای تبلیغات شما، ساخت تیزر و کلیپ، طراحی و بهینه سازی سایت و اینستاگرام شما می باشد. اگر به کمک نیاز دارین با ما در تماس باشید:

جهت مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید 

09134715232- 03136519657

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط