دندان پزشک باوجدان اصفهان رایگان

دندان پزشک باوجدان اصفهان

در حال پیاده روی تو پارک سپاهان شهر بودیم و به دنبال کسی میگشتیم که با ما مصاحبه کنه
میخواستیم بدانیم مردم شهرمان اگر به دکتری نیاز داشته باشن چجوری دکتر مورد نظرشان را پیدا میکنند؟ و دکتر مورد نظر آنها چه ویژگی هایی باید داشته باشه
در حال مصاحبه بودیم که به طور کاملا تصادفی با خانم دکتری آشنا شدیم
خانم دکتر مرضیه راستی
دندانپزشک با وجدان شهرمون که اینقدر با انرژی مثبت فوق العادشون زیبا صحبت کردند که دلم نیامد صحبت های زیبایشان را با شما در میان نگذارم
در ادامه بخشی از صحبت های ایشان را برایتان میگذارم:

- خانم دکتر به نظر شما یه دکتر خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشه؟
- با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، اولین موردی که میتوانم بگم وجدان و داشتن انصافه که خدا رو شکر همه ی همکاران من این وجدان را دارند و باوجدان کار میکنند.
همه این روزا با مشکلات زیاد مالی دست و پنجه نرم میکنند و واقعا لازمه هر کسی تو هر جایگاه و هر شغلی که هست، طرح خدمت یا درمانی ارائه بده که کاملا درست باشه و تا جایی که راه داره بهتره از بیمار هزینه ی کمتری گرفته بشه.
ما باید به هم نوعان خودمان کمک کنیم و مطمئن باشیم که اگر کمک کنیم خدا صد برابر اون برکت را تو زندیگیمون وارد میکنه.

و مورد بعدی اینکه بهتره تا جای ممکن با بیمار با خوش رویی و لبخند رفتار بشه، بالاخره بیمار استرس های خاص خودش را داره به خصوص اینکه برخی افراد فوبیای دندان پزشکی دارند و ما با رفتارمان میتوانیم این استرس را کمتر کنیم. باید با آرامش، با خوبی و با مهربانی کامل باهاشون صحبت کنیم، از جدی بودن بپرهیزیم و شوخ طبعی رو در کار وارد کنیم تا استرس بیمار کم بشه و بهتر با ما همکاری کنه. این مسائل خیلی مهمه در کار.

- چگونه کودکان را آموزش دهیم؟
- یکی از مسائلی که خیلی مهمه در امر مراجعه به دندانپزشکی رفتار با کودکان است.

من از پدر و مادرها خواهش میکنم که فرهنگ سازی کنند. اگر بچه ی کوچکی دارن بهش آموزش بدن، باهاشون بازی هایی کنن که بچه ها بیشتر با دندان پزشکی، وسایل مربوط و دندان پزشک ها آشنا بشن که وقتی بچه میاد نترسه چون اگر بچه بترسه و با استرس و نگرانی و آشفتگی بیاد تو کلینیک دندان پزشکی تا آخر عمرش از دندان پزشکی میترسه چیزی که ما زیاد داریم تو محل کارمون میبینیم.
بعضی از بچه ها به خاطر اینکه پدر و مادر باهاشون صحبت کردن، حتی کارتون بهشون نشان دادن یا یه سری اپلیکیشن هایی که تو گوشی هست رو باهاشون کار میکنن بچه اصلا نمیترسه
اما متاسفانه یه سری از بچه ها چون فرهنگ سازی براشون نشده یا چون پدر و مادر میترسن آنها هم الگوبرداری میکنن میان اینجا و همکاری نمیکنن.از پدر و مادران عزیز خواهش می کنم تا بچه ها کوچک هستند فرهنگ سازی کنن.

- نقش ما در جامعه چیست؟

- ببینید اصلا مهم نیست کی چه شغلی داره یکی دوست داشته پزشکی بخونه یکی دندان پزشکی یکی دوست داشته معلم بشه یکی یه شغل دیگه ما نباید غرور داشته باشیم واقعا اگر با محبت و مهربانی با هم رفتار کنیم و به هم کمک کنیم انرژی مثبت رو منتقل میکنیم و ببینید چقدر اینجوری دنیا قشنگ تر میشه. وقتی انرژی مثبت تو جامعه زیاد بشه جامعه ی قشنگ تری خواهیم داشت.
من جاهای مختلفی رفتم اما مردم کشور ما واقعا خوب و با محبتن الان شاید یه سری ها به خاطر فشارهای اقتصادی آشفته باشن ولی اگر یه کم با این مردم با ملایمت و آرامی رفتار کنیم و باهاشون همدردی و همدلی داشته باشیم و کمکشون کنیم آنها هم یاد میگیرن به یه نفر دیگه تو حرفه ی خودشون کمک کنن و اینجوری انرژی مثبت نشر پیدا میکنه و ما جامعه ی سالم و شاد و خوشحالی خواهیم داشت، حتی با این اوضاع اقتصادی که هست و البته من امیدوارم اوضاع اقتصادی ما روز به روز بهتر بشه و این مردمی که هیچ جا مثلشون ندیدم و اینقدر با محبتن تو زندگی اذیت نشن و خوشحال زندگی کنن ...

به امید سعادت و خوشبختی همه ی مردم در سراسر دنیا
به خصوص مردم سرزمینم، ایران ..heart
 

جهت مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید 

09134715232- 03136519657

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط