کمی صبور باشید
سپاهان شهر
مارا در اینستاگرام دنبال کنید

By: blogger / 1398/09/13/ بازدید : 350

شرکت های ساختمانی اصفهان

در اینجا لیستی از برترین شرکت های ساختمانی در استان اصفهان تهیه کرده ایم که میتوانیدآنها را مشاهده فرمائید . 
معرفی شرکت نوین آرت

نوین آرتا مفتخر به 24 سال فعالیت مستمر در حوزه اطلاع رسانی، تبلیغات و بازاریابی صنعت ساختمان می باشد. از سال 1387 با رویکرد افزایش فروش تولیدکنندگان مصالح و خدمات ساختمانی اقدام به جمع آوری اطلاعات ساختمان های درحال ساخت نمود و با گذشت زمان این خدمات گسترش و ارائه آن به صورت کشوری گردید. هم اکنون بیش از 700 شرکت فعال در صنعت ساختمان از این بانک اطلاعات برای اطلاع رسانی محصولات و خدمات، بازاریابی مستقیم و بی واسطه محصولات و افزایش فروش استفاده می نمایند.

شرکت سرمایه گذاری توسعه اوج سپهر اصفهان

این شرکت در امر سرمایه گذاری با تعیین مسیری دقیق ، موثر و متناسب با شرایط پیشرفت دانش صنعتی ساختمان ، در سطح استان و کشور اقدام به اجرای پروژه های انبوه سازی با کاربریهای متفاوت نموده و امید دارد با در اختیار داشتن امکانات مناسب و با تکیه بر کادر متخصص و مجرب خود و بر پایه سند برنامه ریزی استراتژیک ، بتواند رشد صنعت ساختمان ، افزایش اشتغال زایی با بستر سازی مناسب ، برنامه ریزی انبوه در ظرفیت های بالا و ساخت صنعتی را به جمع هم میهنان و بهره برداران نهایی ارائه نموده ،با اجرای پروژه ها در مقیاس وسیع و موثر ضمن حفظ روند صعودی و ارتقاء تکنولوژی و توسعه صنعتی ساخت و ساز نقش خود را برجسته تر نماید.

گروه بین المللی توسعه وعمران نصر سپهر(نصر اصفهان سابق) 

گروه بین المللی توسعه وعمران نصر سپهر با رویکرد افزایش توانمندی در حوزه اجرای پروژه های عمرانی اقدام به مشارکت و ایجاد کنسرسیوم با شرکتهای بزرگ پیمانکاری ومهندسین مشاور  و حضور در پروژه های طرح و ساخت و پروژه های سرمایه گذاری و تامین کنندگان کالا و تجهیزات خارجی و داخلی می نماید.

شركت پرستيژ لند ايران

شركت پرستيژ لند ايران، شركتی خصوصی و چند مليتي (Joint Venture) است که عمده فعالیت آن سرمايه گذاری در زمينه پروژه هاي ساختماني است. اين شركت با جذب سرمايه گذاران خارجي و با حمايت لايحه تضمين سرمايه خارجي توسط هیات وزیران و وزارت امور اقتصادي و دارایی جمهوري اسلامي ايران مبادرت به ساخت بزرگ ترين پروژه های تجاري، فرهنگی، تفريحي، گردشگری و پزشکی در شهر اصفهان کرده است.

 

 منبع ISFN

Comments

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید